Висотні роботи

Виконаємо будь-яку роботу на висоті в важкодоступних місцях. Висотні ремонтні роботи виконуються промисловими альпіністами в місцях, де неможливо використання будівельних лісів та іншої будівельної техніки. Промисловий альпінізм ефективний і в багатьох випадках єдино можливий спосіб для проведення багатьох робіт, що дозволяє скоротити витрати на залучення спеціальної техніки.

З використанням даної технології ми виконуємо широкий спектр робіт:

  • ремонтно-будівельні роботи, з використанням якісних матеріалів і сучасного обладнання;
  • утеплення і ремонт балконів, герметизація стін;
  • оздоблювальні та облицювальні роботи, декоративне оздоблення будівель;
  • монтаж і демонтаж металоконструкцій в т.ч. зовнішньої реклами, систем вентиляції;
  • прибирання снігу і криги з дахів будівель.

Верхолазні роботи виконуються на висоті понад 500 см з визначенням початку відліку у поверхні землі або від робочого настилу. Першим засобом захисту виступає страхувальний пояс. Здійснюючи верхолазної підйом, його треба використовувати в обов’язковому порядку. Захисний пояс виключає ймовірність падіння і допомагає тривало працювати навіть при помітній різниці висотних відміток.

Виконання маніпуляцій на висоті пов’язано з небезпекою, по-цьому вони проводяться згідно з нарядом-допуском. У ньому прописуються способи організації та технічного супроводу роботи, що роблять її безпечною.

Які особи допускаються до роботи на висоті

  • які досягли 18 років.
  • пройшли медогляд, чи не виявив протипоказань.
  • мають спеціальні навички і пройшли інструкцію з охорони праці (підтвердження базових знань — будівельне посвідчення).

Визначення можливості виконання висотних робіт покладається на спеціаліста з охорони праці. За кожною виробничою дільницею закріплюється співробітник. Верхолазної спосіб робіт небезпечний, так як різниця висот буває десятки метрів, проте виконання правил мінімізує ризики.

Верхолазні роботи: допомога професіоналів

Виконувати роботу на висоті повинні робочі зі спеціальним альпіністським обладнанням. Робота передбачає навчання і постійне вдосконалення навичок, що якраз і характеризує фахівців компанії.

Ми не використовуємо дорогі конструкції, по-цьому економимо Ваші гроші. При цьому роботи верхолазів виконується в термін і з незмінно гідною якістю результату. Ми готові виконати монтажні роботи, установку банерів, обрізку дерев, миття вікон і так далі.