Верхолазні роботи

Верхолазні роботи виконуються на висоті понад 500 см з визначенням початку відліку у поверхні землі або від робочого настилу. Першим засобом захисту є страхувальний пояс. Вони дозволяє виключити ймовірність падіння і допомагає тривало працювати навіть при помітній різниці висотних відміток.

Виконання робіт на висоті пов’язано з небезпекою, по-цьому вони проводяться згідно з нарядом-допуском. У ньому прописуються способи організації та технічного супроводу роботи.

Які особи допускаються до роботи на висоті

Особи, які досягли 18 років, що пройшли медогляд, чи не виявив протипоказань і мають спеціальні навички і пройшли навчання з охорони праці (підтвердження базових знань — будівельне посвідчення).

Визначення можливості виконання висотних робіт покладається на спеціаліста з охорони праці. За кожною виробничою дільницею закріплюється співробітник. Верхолазної спосіб робіт небезпечний, так як різниця висот буває десятки метрів, проте виконання приписаних правил мінімізує ризики.

Послуги верхолазних робіт від професіоналів

Виконувати роботу на висоті повинні робочі зі спеціальним альпіністським обладнанням. Робота передбачає навчання та постійне вдосконалення навичок, що якраз і характеризує фахівців компанії.

Ми не використовуємо дорогі конструкції, а тому економимо гроші замовника. При цьому роботи верхолазів виконується в термін і з незмінно гідною якістю результату. Ми готові виконати в Мінську монтажні роботи, установку банерів, обрізку дерев, миття вікон і так далі.