Утеплення квартир

Фасад будівлі повинен мати не тільки привабливий вигляд, але і бути стійким до різноманітних впливів.

Особливою популярністю користується такий вид висотних робіт, як утеплення квартир. Ми надаємо весь спектр послуг з утеплення, а наші ціни Вас приємно здивують.

Розберемо основні переваги такого виду утеплення:

  • Підвищення температури в вашої квартири на п’ять і більше градусів;
  • Відсутність протягів;
  • Шпалери в кутах квартири не будуть сиріти та чорніти;
  • Влітку не так жарко, як зазвичай;
  • Чи не займає місця в квартирі (на відміну від внутрішнього утеплення);

З цієї причини при оформленні будови варто враховувати особливості клімату, а також інші фактори. І в цьому випадку оптимальним варіантом стане фарбування. Все тому, що фарба дозволяє убезпечити будинок в будь-яких умовах.

Варто зазначити, що для фарбування фасаду можна користуватися далеко не всіма типами покриття. Фахівці в даному випадку рекомендують використовувати сучасні матеріали, які призначені безпосередньо для зовнішніх робіт.

Перш, ніж приступати до фарбування поверхні, необхідно її ретельно підготувати. Так, фарбувальний шар буде виглядати привабливо, якщо на ньому не буде нерівностей і інших дефектів. Не менш важливо заздалегідь встановити, якою є загальна площа поверхні, на яку буде наноситися фарба. В цьому випадку можна підрахувати заздалегідь її кількість.


Забудете про холод взимку (при наявності нормального опалення).

Етапи

Перший етап утеплення: підготовка підстави. На цьому етапі при необхідності обробляється стіна об’єкта. Обробка відбувається будівельним інструментом і ґрунтовкою.

Другий етап: монтаж пінопласту. Спочатку до стіни приклеюється на спеціальний клейовий склад листи пінопласту, а потім кріпляться на дюбель-цвяхи (гриби).

Третій етап: на листи пінопласту наноситься армуючої розчинна суміш, в яку втискається армована сітка і надалі буде захищати і не допускати появи тріщин на фасаді.

Четвертий етап утеплення квартир зовні відбувається через деякий час, коли армована суміш повністю висохне. Це останній етап — нанесення захисного шару декоративної шуткатіруркі.

П’ятий етап, додатковий. За бажанням клієнта, проводиться забарвлення фасаду. Нанесення фасадної фарби, виконується в 1-2 шари