Утеплення будинків

Утеплення фасаду приватних будинків є обов’язковим, адже це значна економія на опалення, а значить інвестиція в майбутнє! Правильно утеплений будинок робить будинок довговічніше, тому що зменшується глибина промерзання продуктів стіни і виведення води з поверхні фасаду, яка може бути руйнівною для найстійкіших порід каменів. А також, сухі стіни — це несприятливе середовище для розмноження мікроорганізмів.

Утеплення будинку слід виробляти в процесі всіх оздоблювальних робіт. Це пояснюється тим, що закладка утеплювача не вимагає великих фізичних сил, тому що одночасно монтується в проміжок між стінами фасаду і безпосередньо кінцевої обробкою. Це сприяє значному зменшенню ціни за рахунок його монтажу в рамках обробки зовнішніх стін будівлі.

Пінопласт

Добре підходящий матеріал для зовнішнього утеплення будинку. Невисока ціна, низька вага, твердість і рівність країв робить пінопласт зручним у використанні і дуже економічним. Також до плюсів можна віднести термін експлуатації через великий щільності.

Мінральная вата

Мінеральна вата також дуже популярна при утепленні фасадів приватних будинків. Установка плит не трудомістка і підійде для будь-яких фасадів. Плити цього матеріалу не токсичні, не горючі, добре пропускають повітря і пар.