Утепление фасадов Ирпень

Щоб газовий лічильник не засмучувала, можна поміняти опалювальне обладнання, змінити вікна на пластикові і так далі. Але ніщо так не зберігає тепло, як утеплення стін будинку зовні і зсередини. Економія тепла досягає 30 — 40%. Що дуже непогано.

Компанія, яка стала прикладом для всіх. Взірець якості фасадних робіт. Утепление фасадов Ирпень (компанія «Дім Ремонту»)

Плюси і мінуси зовнішнього і внутрішнього утеплення

Найбільш ефективно зовнішнє утеплення стін , яке робиться за допомогою різних матеріалів. Зазвичай це перевірений роками пінопласт, рідше такий прогресивний метод, як напилення пінополіуретану. До утеплення стін зсередини звертаються тільки в тому випадку, коли провести зовнішні роботи неможливо з якої-небудь причини, наприклад, заборону влади на зміни фасаду будівлі. Не слід забувати, що таке утеплення зменшує розмір кімнати, але ж так не хочеться втрачати нажите «потом і кров’ю» житловий простір.

Зовнішнє утеплення стін будівлі, не дивлячись на ціну і можливі складнощі, слід робити в будь-якому випадку. В європейських країнах практично всі житлові приміщення вже давно утеплені. Всі новобудови, що будуються у нас, утеплюються на момент зведення. Теплоізоляція будинку вже стала нормою і першочерговою необхідністю.

Збереження комфортної температури в будинку — проблема більшості населення України і Ірпеня зокрема, де вже працюють наші фахівці. У будь-якому випадку утеплення стін повинні виконувати тільки професіонали. Недосвідчений людина може зробити тільки гірше. Неправильно проведена термоізоляція приміщення призводить до зміни точки роси, появі цвілі і руйнування стін. Особливо це стосується утеплення зсередини приміщення, хоча і зовнішню теплоізоляцію стін бажано, щоб теж виконували знаючі люди.