Монтаж банерів

Рекламні банери — затребуваний рекламний продукт, який підвищить ефективність ведення бізнесу. Є безліч варіантів їх монтажу і розміщення по всьому місту. Найчастіше рекламне зображення розміщується на фасаді будівлі або спеціальної розтяжці. Монтаж банера не вимагає великих зусиль, так як армований вініл сприяє рівномірному натягу.

Шляхом широкоформатним друком зображення наноситься на вінілову тканину, при необхідності піддається післядрукарської обробці — набиванні люверсов, склеюванні секторів, Підгинання і посилення країв. Перш ніж виготовити банер, потрібно розробити технологію монтажу на фасад будівлі з урахуванням вітрових навантажень.

Монтаж банера: варіанти установки

Настінний. Вивішувати полотно оснащується люверсами. Через них банер і зданіесоедіняются за допомогою анкерних болтів, а також шайб. Для ізготовленіяіспользуют тканину з щільністю до 400 г / м². Такий варіант установки допускає часткове перекриття фасаду.

За допомогою сітчастих огорож з металу. Спосіб передбачає зміцнення полотна нейлонової стрічкою.

На спеціальній опорі. При виготовленні зображень великого розміру в них проробляються прорізи для пропуску вітру.

Між кількома опорами. У межах верхньої і нижньої сторін пропускається трос. Він дає можливість натягувати лише мотузку, але не банер.

Протягування над вулицею. Висока розміщення вимагає застосовувати важку банерну тканину, витяжні і кільця ущільнювачів.

На опорах чинного освітлення. Для нанесення двостороннього зображення потрібно використовувати светоблокірующую тканину. Зверху і знизу роблять кишені для розміщення кронштейнів.

Білборди. Окремі зони на найжвавіших шляхах міста.