Мийка будівель і вікон

Архітектура великих міст — це різноманіття форм і стилів, що відповідають уявленням сучасності. Можливість використання прогресивних технік будівництва і вибору матеріалів дозволяє втілювати самі незвичайні і складні по архітектурі рішення.

В умовах життя мегаполісів, щоб не тільки зберегти гарний зовнішній вигляд, необхідно підтримувати в чистоті і зовнішні фасади будинків, а й щоб зменшити згубний вплив навколишнього середовища і результатів життєдіяльності. Тому миття фасадів — послуга, до якої доводиться вдаватися не один раз.

Дуже ефектно виглядають висотні будівлі зі скла, рельєфність яких підкреслюється стильністю цього матеріалу. Але бруд, пил і атмосферні явища не тільки сильно псують їх зовнішній вигляд, а й здатні зруйнувати будь-які фасадні. Для скляних будівель миття вікон виконується регулярно, при цьому застосовуються спеціальні хімічні склади, які зберігають досконалий вид скла на більш тривалий час. Для будівель, де немає можливості використовувати будівельні підйомники або цей вибір економічно недоцільний, є миття фасадів альпіністами.

Миття фасадів будівель на висоті

Замовте у нас послугу миття, ціна приємна, якість висока!

Чисті вікна — важливий елемент будь-якого будинку або офісу. Вони пропускають більшу кількість сонячного світла, що робить приміщення більш затишним і комфортним. Миття вікон офісних будівель складне і досить небезпечне заняття. Ми допоможемо вам з цим впоратися. Ми почистимо вікна на будь-якій висоті і вони порадують вас своєю чистотою.

Висотна мийка в нашій компанії здійснюється промисловими альпіністами. Ми надаємо послуги для торговельних, ділових центрів, адміністративних будівель і об’єктів промисловості, де неможливий доступ до зовнішньої поверхні вікна зсередини.

«Ми пропонуємо послуги з миття вікон і фасадів на висоті».

Наші послуги:

  • Мийка будівель з будь-яким типом фасадного покриття (очищення від грибків, бруду, фарби і т.д.);
  • Частка приміщень після ремонту
  • Мийка й очищення вікон
  • Мийка балконних вікон на високих поверхах.

Послідовність робіт:

  • видалення важких забруднень;
  • обробка поверхні хімічними складами;
  • промивка поверхні;