Штукатурка фасадів

Одним з матеріалів для оздоблювальних робіт є штукатурка. Завдяки своїй невисокій вартості, стійкості до багатьох зовнішніх впливів і довговічності оздоблення фасадів штукатуркою є дуже популярною серед видів зовнішньої обробки. Із застосуванням фасадної штукатурки можна надати особливий вид будівлі, змінивши його, або втілити сміливе рішення дизайнера. За рахунок грамотного нанесення матеріалу, використовуючи сучасні технології, можна імітувати будь-які фактури.

Штукатурка фасаду під ключ

Професійний підхід до будь-яких видів будівельних робіт передбачає розуміння важливості кожного етапу для результативності та якісність усього процесу. Початковий етап для обробки — це підготовка поверхні: її потрібно обробити, усунути дефекти, надати структуру, необхідну для поліпшення зчеплення з розчином. Сам процес нанесення штукатурки — це створення шару, що вирівнює поверхню, робить її максимально ідеальним для того, щоб згодом працювати з декоративними покриттями. На цьому етапі важливо правильно підібрати саму штукатурку, в залежності від матеріалу стін може використовуватися вапняно-піщана, вапняно-гіпсова, вапняно-цементна, гіпсова, цементна суміші.

Крім того, перед оштукатурюванням можна провести утеплення стін. Функцією розміщення додаткового шару є теплоізоляція будівлі, збереження тепла, і підвищення зносостійкості фасаду. Як правило, на цьому етапі з подальшою штукатуркою використовуються пінополістирол або мінераловатні плити. Переваги такого утеплення стін в тому, що робити його можна як при новому будівництві, так і в процесі ремонту.

Далі слід декоративне оздоблення фасаду. Використовувана для цього декоративна штукатурка є кінцевим шаром при нанесенні, і саме вона буде контактувати із зовнішнім середовищем. Тому важливо вибрати якісний матеріал: водо- і паропроницаемий, стійким до забруднення, атмосферних опадів і іншим впливу навколишнього середовища, міцним і відповідати кліматичним умови регіону.

Спеціально призначена для зовнішніх робіт декоративна штукатурка повинна володіти всіма перерахованими властивостями. Залежно від складу вона буває акрилова, мінеральна, силікатна, силіконова. За допомогою штукатурки можна створювати різного роду фактури і естетичні ефекти. Остання стадія декорування — це використання фасадної фарби.

Вам потрібно штукатурка фасадів в Ірніні або Києві? Якісно і оперативно ми зможемо виконати роботи будь-якої складності і на будь-якій висоті, використовуючи при цьому першокласні матеріали. Одним з найважливіших моментів є те, що якість виконання штукатурення залежить від кваліфікації обробника. Наші фахівці — професіонали в своїй справі і мають великий досвід подібних робіт.