Реставрація фасаду

Будівництво будівлі з нуля набагато простіше, ніж ремонт і реставрація будівель. Виконавець повинен врахувати специфіку архітектурних і дизайнерських рішень, перш ніж приступити до відновлення. Тільки строго дотримуючись технології, ви досягнете експлуатації будівлі протягом більше 20 років. Радимо не економити, адже тоді доведеться переробляти фасад вже через пару років експлуатації. В першу чергу дивитися не на ціну, а на якість робіт.

Роботи з реставрації фасаду

  • обстеження будівлі та огороджуючих конструкцій;
  • реставраційні та ремонтні роботи;
  • відновлення архітектурних елементів;
  • чистка вітражів, вікон і фасадів;
  • заміна теплоізоляції.

Залежно від типу фасаду, роботи можуть змінюватися. Зазвичай використовують вентфасади, цегла або штукатурку. Для кожного варіанту передбачено проведення ремонту та реставрації з індивідуальними особливостями. Загальний тільки перший етап, на якому зовнішня пове рхность діагностується на наявність пошкоджень. Наша компанія відреставрує будинок в Ірпіні або Києві згідно з технологічними нормами.

Відмінність реставрації від реконструкції

Реконструкція — це внесення змін до архітектурний об’єм будівлі і його зовнішній вигляд. Реконструкція може зачіпати лише невеликі зовнішні параметри, а може призводити і до серйозної перебудови будинку зі зміною його призначення.

Реставрація відновлює первісний вигляд фасаду, але не вносить в нього конструктивні зміни. Якщо порівнювати реконструкцію з переплануванням, то реставрацію можна пов’язати з якісним ремонтом. Нові фарби оживляють старий інтер’єр, але не змінюють його вигляд.

Реставрація фасадів біля будинків, які представляють культурно-історичну цінність, кардинальним чином відрізняється від звичайної. В цьому випадку задіюються спеціальні матеріали і фурнітура, покликані відтворити колишній вигляд будинку. Будівля буде виглядати як і раніше, адже навіть часткова заміна деталей неприпустима.

Наша компанія візьметься за будинок в Ірпіні та Києві і поліпшить зовнішній вигляд і властивості вашого житла, при цьому зробить роботу за розумною ціною.