Покраска фасаду

Один із способів поліпшення зовнішнього вигляду будівлі — покраска фасадів. Це дуже економічний варіант, сучасний і може мати додаткові корисні результати. Крім втілення дизайнерських рішень і індивідуальних побажань, фарбування фасадів будівель допоможе захистити стіни від деструктивного впливу факторів навколишнього середовища.

Щоб результат фарбування зовнішніх стін будинку і іншої будівлі був довговічним, зберігав бездоганний вигляд якомога довше, всі етапи робіт повинні бути виконані відповідно до існуючих будівельних норм з використанням якісних матеріалів і з огляду на особливості, функціональні характеристики самої будівлі або споруди.

Підготовча робота

Велике значення в процесі робіт по фарбуванню фасадів має підготовка поверхні, що фарбується, якісне виконання якої максимально збільшить термін експлуатації. Самою забарвленні передують такі роботи, наприклад, як максимально повне видалення старих шарів фарби, очищення поверхні від бруду. Далі відбувається нанесення грунтовки спеціального для зовнішньої експлуатації складу. Останній етап перед фарбуванням включає в себе приготування фактури фасадної поверхні з використанням штукатурки і шпаклівки.

Безпосередньо сама фарбування фасадів буде довговічною завдяки якісному виконанню будівельних робіт, правильного вибору технології виробництва і застосовуваних фарбувальних матеріалів. Ми використовуємо сучасні фасадні фарби, фарби і грунтовок власного виробництва, що становлять акрилові полімери яких мають високу якість у зовнішній експлуатації.

Якщо Вам потрібен професійний підхід і впевненість в результаті, наші висококваліфіковані та досвідчені фахівці допоможуть з професійною порадою і втілять в життя будь-які рішення.