Оздоблення фасаду

Фасад будинку формує перше враження про власників. Саме по ньому формується перше враження про власника. Він постійно піддається впливу атмосферних опадів, вітру, перепадів температури. І з часом може знадобитися ремонт. У цій ситуації потрібно звернутися до фахівців.

Правильно підібрана текстура і сумлінне ставлення до роботи — гарантія виконання якісної відділи.

Сучасні вимоги, що пред’являються ГОСТ і СНиП до обробки фасаду:

  • висока міцність;
  • тривалий термін експлуатації;
  • пожежна безпека;
  • стійкість до змін температури;
  • волого-і шумоізоляція;
  • утеплення будівель.

Тільки якісні матеріали не дають гарантій дотримання всіх перерахованих умов. Непрофесійна укладання або порушення технології перетворять фасад будинку в джерело головного болю. Звернувшись в нашу компанію, ви не піддастеся подібної небезпеки.

Оздоблення фасаду штукатуркою

Штукатурка створює непроникний шар, який протистоїть проникненню цвілі і грибка. Цей вид облицювання відомий давно і цінується за універсальність, екологічність і доступну вартість. Використовуйте штукатурку, що розрізняється за кольором і фактурою. Перед початком нанесення підготуйте стіни: вирівняйте поверхні і закладіть тріщини. Власними силами виконувати такі дії проблематично. Працівники нашої компанії обштукатурять фасад за подібною ціною, надавши гарантії якості виконаних робіт. Процес обробки при цьому можна буде умовно розділити на 4 етапи:

Вибір виду штукатурки. Вибирайте з 4 варіантів — мінеральна, силікатна, акрилова або силіконова штукатурка. Кожен вид має свої переваги, які підходять для конкретного випадку обробки.

Фасад очищається від застарілих матеріалів, а також шарів бруду і пилу. У будівлі охоплюються всі кути, без пропусків швів і тріщин. Якщо зустрічається міцна стара штукатурка фасаду, то на її поверхню наносять борозенки для кріплення наступного шару. Далі наносять ґрунтовку і зміцнюють сітку.

Оздоблення починається з приготування розчину. Цей процес складніше, ніж безпосереднє нанесення декоративної штукатурки. Вірно розрахований об’єм розчину допоможе додатково заощадити і завершити всі роботи досить швидко.

Розчин наноситься на фасад. Будинок і кожен його кут охоплюються ручним або автоматизованим розбризкуванням рідини. Спочатку наносять перший тонкий шар, який вважається косметичним. Після його висихання штукатурка на подається густою масою.

Використовуючи маяки, другий потрібно постійно поправляти. Після випаровування вологи йде затирка за допомогою правила. Щоб зробити обробку декоративної, висохла штукатурка покривається барвником.

Інші варіанти обробки

Для виконання декоративного оздоблення фасаду є чимало способів. Для кожного варіанту знайдуться області застосування і цінителі.

Оздоблення здійснюється:

Клінкерною цеглою. Цей декоративний елемент зробить будинок і офісна будівля виразніше. У числі переваг цього варіанта — екологічність, можливість вибору в широкій колірній гамі, міцність і вогнестійкість. Фасад матиме натуральний і привабливий вигляд протягом усього року. Цегла добре стикується по кутах і утворює цілісну картину.

Керамогранітом. Оздоблення цим матеріалом характеризується кращим поєднанням якості і ціни. Він імітує широкий перелік фактур — від деревини до каменя.

Сайдингом. Декоративний елемент у вигляді пластикової панелі легко монтується, це цілком економічний спосіб зовнішньої обробки. Панелі чіпляють кут за кут так, що в кінцевому підсумку виходить монолітне освіту.

МИ допоможемо отримати декоративний фасад, що відповідає вимогам по експлуатації. Мінськ і регіони насичені пропозиціями подібного роду. Однак не завжди ціна за роботу відповідає якості її виконання. На перше місце ми ставимо довіру клієнтів, а тому орієнтуємося на довгострокову співпрацю без гонитви за миттєвою вигодою.