Очищення фасаду

Якщо ви хочете продовжити термін експлуатації будівлі і заощадити на ремонті, то миття фасадів буде актуальною пропозицією.

Атмосферні опади, важкі метали і гази ведуть до виникнення хімічної ерозії, під дією якої руйнується конструкція будівель і споруд. якісна чистка робить фасад привабливим і міцним.

Миття скляних поверхонь

Наша компанія надає послугу з миття вікон фасадів і вітрин магазинів. Ми використовуємо якісні миючі засоби. Вони про чіщают поверхню від іржі, жирових і масляних плям, патини, бетону. Виходячи з особливостей забруднення, фахівець виконає очищення піскоструминним, ручним або іншим відповідним способом.

Чистий і оформлена за правилами вітрина сприятливо позначається на веденні бізнесу і щодо клієнтів. Для її миття використовуються спеціальні засоби, що додають склу привабливий вигляд, блиск і чистоту на тривалий час. Все майстерність мерчендайзера і дизайнера піде нанівець, якщо вітрина буде виглядати недоглянутою.

Мийка бетонних фасадів

Що б будівля виглядала презентабельно, фасади необхідно чистити не рідше 4 разів на рік. Чисті стекла в монолітних і цегляних будинках підвищують рівень соляризації приміщень, знищуючи шкідливі бактерії. Висотний будинок видно здалеку, а тому чистота вікон — це ще і питання краси. Цегляний, панельний або монолітний будинок не важливо, ми готові до вирішення завдань будь-якої складності.