Мокрий фасад

Зовнішнє утеплення будинку має переваги п про порівнянні з внутрішнім: конденсат не проникає всередину, підвищується теплостійкість стін, ліквідуються «містки холоду», не потрібно оновлювати штукатурку. Фасадні системи діляться на сухий і мокрий фасад.

Технологія робіт обробки передбачає формування багатошарового «пирога»:

У цій технології використовуються особливі клеї, штукатурка і мастика. Получение мокрого фасаду полягає в нанесенні шарів в певній послідовності: грунтового, клейового, теплоізоляційного. М атеріали замішуються на воді. Кожен шар армується, щоб створити основу для наступних шарів з захисними і декоративними функціями. Таким чином, в якості фасаду формується єдина система. Кінцева обробка полягає в нанесенні штукатурки і фарби. У Києві монтаж такого фасаду швидко і якісно виконує наша компанія.

Переваги мокрого фасаду

  • Привабливість. За відносно невисоку ціну ви отримуєте декоративний фасад.
  • Невелика вага. Теплове огорожу такого виду не вимагає попередніх робіт по зміцненню фундаменту.
  • Низька теплопровідність. Т ермоізоляція дає можливість використовувати збереження і накопичення тепла для того, щоб обігрівати будинок. П ри цьому сама штукатурка не набухає.
  • Відсутність конденсату на внутрішній поверхні стін. Матеріали для зовнішніх шарів сприяють випаровуванню надлишків вологи.

Ціна мокрого фасаду

Фасад, виконаний за «мокрою» технології, вибирають при обробці приватних будинків, промислових будівель, великих житлових будинків. Р абота вимагає суворого дотримання технології, а тому повинна проводитися досвідченими майстрами. На етапі підбору виконавця важливо орієнтуватися не тільки на вартість, але і на кваліфікацію працівників. Наша компанія зробить ваш будинок привабливим зовні, і комфортним всередині. Клієнтам ми гарантуємо широкі можливості для зручної співпраці. Працюємо по всьому Києву і Київській області.