Фасадні роботи

Фасадні роботи — один з пріоритетів в діяльності нашої компанії. Весь спектр послуг має призначенням не тільки естетичне зміна будівель, але і підвищення якості інших характеристик і властивостей споруд.

За допомогою фасадних робіт можна поліпшити тепло- і звукоізоляцію, продовжити термін експлуатації, відремонтувати проблемні і відновити зруйновані частини зовнішньої поверхні будівлі, змінити вигляд і колір. Англійське слово «refresh» перекладається як «освіжати», тобто оновити і надати фасадам новий вид і якість.

Види робіт:

  • утеплення фасадів (з використанням усіх видів матеріалу)
  • обробка та фарбування фасадів
  • штукатурка фасадів
  • ремонт стиків (вторинна герметизація швів панелей)
  • монтаж металоконструкцій

Всі види фасадних робіт виробляються з використанням передових технологій і якісних матеріалів, що відповідають особливостям кліматичних умов, відповідних будівельних норм і правил, виходячи з індивідуальних побажань замовників.

Більшість з видів фасадних робіт вимагають виключно професійного підходу, тому що саме від досвідченості і навичок фахівців залежить якість і кінцевий результат. Ми можемо з упевненістю говорити, що за довгий час на ринку будівельних послуг ми накопичили достатньо досвіду, щоб обіцяти гарантовано кращий результат.

Відмінною рисою нашої компанії є можливість використання методів промислового альпінізму при виконанні будівельних робіт на висоті. Виходячи з економічної доцільності і в залежності від умов виробництва, фасадні роботи можуть здійснюватися за допомогою традиційних засобів підмощування і з застосуванням альпіністської техніки.