Давайте розглянемо що дає нам утеплення?

Що дає нам утеплення?

Зовнішнє утеплення стін будівлі дозволяє підтримувати усередині приміщення максимально комфортну температуру протягом усього року: як в зимові холоди, так і в літню спеку. Взимку завдяки утеплювачу, тепле повітря утримується в приміщенні, а влітку шар утеплювача оберігає стіни від перегріву.

Застосовуваний в цій технології пінополістирол, як утеплювач ефективніше сухого дерева в 7 разів! Крім того, гідність зовнішнього утеплення полягає ще й в тому, що всі роботи проводяться на вулиці, тобто, за межами квартири, при цьому площа її не скорочується.

Що заважає утеплити стіну зсередини?

Якщо утеплити пінопластом стіни зсередини, то вони перестануть нагріватися від батарей. Через порушення теплообміну почнеться конденсація вологи усередині стін, що, в свою чергу буде сприяти їх передчасного руйнування.

Чи є гарантії, що стане тепліше?

На підставі досвіду раніше проведених робіт можна сміливо стверджувати, що температура в утепленому будинку підвищується в середньому на 6-9 градусів. Тому ми готові заявити, що повернемо вам гроші, якщо вас не влаштують результати нашої роботи.

Чи зникне цвіль?

Всього за 10-20 днів ваші стіни висохнуть раз і назавжди. Крім того, якщо вчасно обробити внутрішні поверхні стін протигрибковим засобом, то назавжди зникне і грибок. Якщо ви захочете, ми надамо вам для цього абсолютно всі необхідні засоби абсолютно безкоштовно. Про своє бажання слід повідомити при оформленні замовлення.

Скільки насправді утеплення зовні?

Наша технологія передбачає покриття основного утеплювача ще трьома шарами: штукатуркою, шпаклівкою і фарбою, що забезпечує додатковий захист. Таким чином, стіни вашого житла будуть повністю захищені від шкідливих атмосферних впливів: опадів, перепадів температури. В якості основного матеріалу, як правило, використовується пінополістирол, на який постачальник дає гарантію до п’ятдесяти років. Ми робимо якісне утеплення з максимальним терміном експлуатації.

Чи є можливість утеплення квартири взимку?

Йти в ногу з часом — значить застосовувати тільки сучасні технології. Нами освоєно виконання всіх видів робіт, пов’язаних із зовнішнім утепленням стін, як приватних будинків, так і квартир в багатоквартирних будівлях. Ми проводимо роботи в будь-яких погодних умовах. Так, наприклад, на якість роботи абсолютно не впливає негативна температура.

Що впливає на вартість утеплення фасаду?

В основному, на вартість наших послуг впливає тип матеріалу утеплювача. Зазвичай застосовується пінополістирол. Однак, можуть бути використані і інші матеріали: пінопласт, корунд, мінеральна вата. Крім того, на вартість можуть вплинути особливості фасаду. Іноді вони істотно ускладнюють роботу. Для орієнтиру можна керуватися ціною в межах від 700 за кв. метр до 2000 за кв. метр.

І багато що означає віддалення від м.Києва, доставка матеріалів і т. д. здійснюється платно, що впливає на остаточну вартість утеплення.